बाँके बासिको चीत्कार सुन्दैन प्रदेश र केन्द्र सरकार – उप प्रमुख थारु

 

काेहलपुर नगरपालिकाका उप प्रमुख सन्जु कुमारी थारुले प्रदेश सरकार र केन्द्र सरकारले बाँके बासिकाे चीत्कार नसुनेकाे आराेप लगायकी छन ।

आफ्नाे फेसबुक स्टाटसमा उपमेयर थारु लेख्छिन :-“जनताको जीवन रक्षा गर्नु सरकारको पहिलो र अनिवार्य कर्तव्य हो । यो पालिको बिपद बाजा बजायरै आएको छ यो कठिन घडिमा विशेष गरि बाँके जिल्लाको हकमा कहाँ छ प्रदेश र केन्द्र सरकार ? जिल्ला बासी त्राहिमान छ्न । परिवार,आफन्त,छिमेकी गुमाइसके यो क्रम दिन प्रतिदिन बढ्दो छ । अबको केही दिनमा सिङ्गो बाँके शोकमा डुब्दै छ। स्थानीय स्तरमा हामिले हाम्रो बर्कत लगाएका छौ हर प्रयास जारी राखेका छौ तर पनि यो महामारीको सामना गर्न श्रोत साधन प्रयाप्त जनशक्ति र पुर्बाधार निर्माण हाम्रो क्षमता भन्दा परको बिषय छ । यो समय बाँके बासिको चीत्कार किन सुन्दैन प्रदेश र केन्द्र सरकार ? सिमानाका खुल्ला छ नेपाल भित्रने ब्यक्तीहरुलाई पिसिआर गर्दैन होल्डिङ्ग सेन्टरको राम्रो सङ उपयोग भएको छैन । प्रदेश सरकार उपचार निशुल्क गर्छु भनेर बिरालोको म्याउ स्वरमा आवाज दिन्छ , चिकित्सक,अक्सिजन,बेड( icu,ventilator ) र औषधीको कमीले हुने मृत्यु को जिम्मा कस्ले लिन्छ ?उपचाररत बिरामीहरु को स्वास्थ्य लाभको कामना साथै मृतक आत्माहरु को चिर शान्तीको कामनागर्द्छु एबम शोक सन्तप्त परिवार जनमा गहिरो समबेदना छ।”


ताजा समाचार