शिक्षण अस्पताल कोहलपुरमा पुन ‘कोभिड वार्ड’ संचालन

काेहलपुर वैशाख ३
नेपालगन्ज मेडिकल कलेज शिक्षण अस्पताल कोहलपुरमा शुक्रबारदेखि कोभिड आइ.सि.यु र आइसोलेसन संचालनमा ल्याईएको छ । शिक्षण अस्पताल कोहलपुरले शुक्रबारबाट १५ शैयाको आइ.सि.यु तथा ३० बेड क्षमताको आइसोलेसन वार्ड संचालनमा ल्याएको हो ।
जिल्लामा कोरोना संक्रमणको दर तिब्र रुपमा बढ्दै गएको अवस्थालाई मध्यनजर गर्दै कोभिड आइसियु तथा आइसोलेसन वार्ड संचालनमा ल्याएको अस्पतालका अस्पताल श्राेतले जनाएकाे छ ।
कोरोना भाइरसको पहिलो लहरमा समेत लुम्बिनी प्रदेश, कर्णाली प्रदेश र सुदुर पश्चिम प्रदेशको जनतामा प्रत्यक्ष सेवा दिएको अस्पतालले कोरोना संक्रमण दर कम भएसँगै कोभिड वार्ड हटाएको थियो । केही हप्ता देखि बाँके तथा देशभर कोरोनाको संक्रमण दर ह्वात्तै बढेपछि नेपालगन्ज मेडिकल कलेज काेहलपुरलेले पुनः कोभिड वार्ड संचालनमा ल्याएको हो ।


ताजा समाचार

error: Content is protected !!